Serio Kiko?
Już zapomnieliście jego taktykę czyli piłka do Carlitosa i niech sobie radzi... Kiko miał lepszych wykonawców niż teraz Skowronek, a tak Wisła się wtedy męczyła. Albo Kiko time czyli rzucenie się na przeciwnika w ostatnich 10 czy 15 minutach

Dajcie spokój. To już wolę naszego Skowronka jeżeli mam być szczery.
Kiko miał Carlitosa, Imaza, Lloncha w formie, kogo ma Skowronek? Żaden piłkarz z obecnej kadry nie prezentuje i nie zbliża się nawet poziomem do tych których powyżej wymieniłem wtedy kiedy grali w Wiśle, a byli jeszcze inni.
Niechaj będzie odpowiedzialny za transfery czy cokolwiek innego, ale broń Boże niech on nas już nie trenuje!