Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5453
Stary 03.10.2020, 10:32
@czaro:
Cytat:
Czy z takim oświadczeniem nie wystąpić powinien raczej zarząd, a nie członek rady nadzorczej?

Uważasz, że (współ)właściciel nie powinien/nie ma prawa bronić swojej firmy w sytuacji, gdy w jego ocenie ktoś narusza wyraźnie jej interesy?
Przecież to nie było pismo sądowe tylko oświadczenie na potrzeby mediów.
W mojej ocenie napisane bardzo rozważnie i kulturalnie a nie pod wpływem emocji chwili, zamyka autostradę do wylewania na nas swoich frustracji przez pseudo pismaków.
Niestety, wizerunek medialny obecnie mamy jaki mamy i trzeba tak właśnie reagować na wszelkie próby jego dalszego psucia.
Odpowiedz cytując