"Bezpośrednio po meczu z wiślackiej szatni usłyszeliśmy, że piłkarz już przed meczem wyglądał niewyraźnie, jednak klub twierdzi co innego."
https://sport.tvp.pl/50146053/korona...zukow-zakazony
Migę też będziemy strofować na tt? Ja rozumiem, że Jadczak jest irytujący, ale może miał trochę racji albo jakieś podstawy, żeby pisać? Serio, pytam.