Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5445
Stary 02.10.2020, 22:05
"Bezpośrednio po meczu z wiślackiej szatni usłyszeliśmy, że piłkarz już przed meczem wyglądał niewyraźnie, jednak klub twierdzi co innego."
https://sport.tvp.pl/50146053/korona...zukow-zakazony

Migę też będziemy strofować na tt? Ja rozumiem, że Jadczak jest irytujący, ale może miał trochę racji albo jakieś podstawy, żeby pisać? Serio, pytam.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując