Griszka30KR napisał(a):

|
1.2.3.4. napisz to jemu na TT w formie pytania.Im bardziej będziemy obnażać Jego jednak pewną stronniczość,tym bardziej będzie mniej wiarygodny.
|
Niestety ale jako prawdziwy "stary dziad" nie mam konta na tłiterze

Ale nie mam nic przeciwko abyś to wykorzystał i wysłał mu ze swojego konta .
Zrzekam się wszelkich praw autorskich
