serek.c2 napisał(a):

Przecież sama Wisła proponowała, by jakieś konkretne procedury, ustalenia odnośnie grania podczas epidemii wdrożyć - to się głosy podniosły, że się grać boimy...
Kto pisze, że nie przestrzegamy procedur? A ten artykuł? Przecież to jedynie info o zarażeniach, nic tam o nieprzestrzeganiu procedur nie ma.
|
Coś tam słyszałem, że jako jedyni nie wysyłamy raportów, jednak te raporty nie są obowiązkowe, czyli łamać procedur nie łamiemy.