Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5435
Stary 30.09.2020, 19:33
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Kompromitujące oświadczenie. Zwłaszcza po informacjach z ostatnich dni. Nikt w klubie nie przestrzega podstawowych zasad sanitarnych, o współpracy z Ekstraklasą nie wspominając. Był robiony dobry PR, to teraz dziwna agresja, próba zmieniania historii. Pan Jażdżyński nie ma dobrego okresu(wcześniej zmiażdżony przez inne kluby przy próbie zmiany podziału $).

P.S - Żukow ma koronę? Miejmy nadzieję, że klub ujawni którzy to piłkarze, bo przecież zaraz w Górniku mogą być masowe zarażenia.
Yyyy?
Przecież to świetnie napisane oświadczenie. Stanowcze, ale nie obraźliwe, bez straszenia konsekwencjami jak to robiła Sarapata, choć z ich sugestią.
Akurat oświadczenia Jazdzynskiego są na wysokim poziomie.
Odpowiedz cytując