|
Pisałemna chacie w dniu tego bezmyślnego wpisu, że przecież Zukov mógł się poczuć źle w trakcie meczu/pod koneic 1połowy czy też w szatni i dlatego poprosił o zmianę, a ten debil z góry wskazał jakoby Skowronek wystawić miał piłkarza "chorego" z objawami w pierwszej jedenastce. Nie ma tutaj żadnego sensu, ani logiki, wystarczyło pomyśleć, ale ten krety kopie jak może bo wie, że przy tym dobrze się jego morda dobrze sprzedaje. Należy nadmienić , iż debilem ten co kupił te jego wypociny koloryzowane o nas .
|