LucjuszWielki napisał(a):

Ok sprawdziłem: druga połowa 62%-38%, pierwsza 46-54 co daje za mecz średnią 54-46 - wychodzi na to, że 'na oko" niewiele się pomyliłem.
Do zagrożeń dodaj babole jeszcze i interwencje na sankach Mihrovica.
|
Wychodzi na to że w Warszawie legia stłamsiła żaboli a jednak trzy w ryj wychyciła....(tak dokładnie 62-38 na korzyść legii i to w przeciągu całego spotkania)