|
Drobny remis ludziom przysłania oczy - druga połowa niczym się nie różniła od tych w Białymstoku czy Szczecinie. Druga połowa sama to jakieś 70-30% dodatkowo podania, oczywiście to daje jakiś obraz, ale my nie gadamy o statystyce, a obrazie spotkania.
|