czaro napisał(a):

|
Ale przecież piszesz, że moment publikacji świadczy o wielkim spisku przeciw Wiśle.
|
Nie. Piszę, że moment publikacji jest precyzyjnie wybrany i szkodliwy dla klubu.
Dwa razy już napisałem (w tym raz w odpowiedzi do Ciebie), że nie chodzi o żaden wielki spisek tylko przemyślaną prowokację w walce o zasługi i chwałę. I już drugi raz sprowadzasz to co piszę do absurdu usiłując sugerować, że wierzę w spiski.
W związku z piwyższym oznaczam sobie Ciebie jako osobę niewartą czasu poświęcanego na pisanie posta.
Bez odbioru.