|
A ja myślę, że głównym argumentem za zwolnieniem trenera był (i nadal jest) styl prowadzenia drużyny i wyraźny brak kompetencji (pomimo utrzymania Wisły w poprzednim sezonie), co skutkowało właśnie kiepskim punktowaniem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|