Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 27.09.2020, 23:50
Głównym argumentem za zwolnieniem trenera było nie tylko to, że słabo mu idzie i nie punktuje za dobrze, ale przede wszystkim, że punktuje tak bardzo poniżej stanu, że grozi to spadkiem. Zdobył punkt z Górnikiem, fajnie. Jeśli wyrwie teraz kilka punktów będzie to argument za tym, żeby go wymienić po sezonie. Jeśli nie, to będzie to znaczyć, że trzeba go było zmienić teraz. W niczym ten punkt z Górnikiem nie zmienia negatywnej oceny trenera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując