Piknik1906 napisał(a):

|
W skrócie nie chodzi o treść wywiadu i kto ma rację tylko o moment publikacji.
|
Ale przecież piszesz, że moment publikacji świadczy o wielkim spisku przeciw Wiśle. Naprawdę, wrzuciłbym trochę na luz. Zresztą w tym tygodniu Królewski pewnie napisze w odpowiedzi z dziesięć twittów, a Błaszczykowski udzieli wywiadu przez skype'a, w którym opowie, jak mu jest na kwarantannie i dlaczego trzeba było wyrzucić Obidzińskiego.