Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 27.09.2020, 20:29
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To że odpalamy Janickiego, który jest/był podstawowym stoperem u Skowronka oznacza że albo Skowronek to idiotą albo że nie ma nic do gadania bo to decyzja podjęta przez władze, z pominięciem jego osoby
Jaki wpływ na odpalenie Janickiego ma jego zachowanie-słynny uśmiech od ucha do ucha-w meczu z Płockiem, przy stanie 0-2?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując