sandomingo napisał(a):

|
To że odpalamy Janickiego, który jest/był podstawowym stoperem u Skowronka oznacza że albo Skowronek to idiotą albo że nie ma nic do gadania bo to decyzja podjęta przez władze, z pominięciem jego osoby
|
Jaki wpływ na odpalenie Janickiego ma jego zachowanie-słynny uśmiech od ucha do ucha-w meczu z Płockiem, przy stanie 0-2?