X-Ray napisał(a):

|
Czy wyszło? Nie wyszło. Dlatego szybko się trener z tego wycofał i próbujemy innych rozwiązań. Chociaż gołym okiem widać, że siedzi mu pomysł z wahadłowymi, pół-wahadłowymi.
|
Nie ma co na sile racjonalizowac zlych pomyslow Skowronka. Przypominam ze z uporem maniaka trzymal sie pomyslu z Janickim na srodku z ktorego zrezygnowal dopiero w ostatnim meczu. Przypuszczam ze ktos musial mu dobitnie dac do zrozumienia ze to nie jest najlepszy pomsl szczegolnie ze po meczu gazety napisaly jakoby Janicki dostal wolna reke w poszukiwaniu nowego klubu. Pierwszy stoper trenera dostaje wolna reke? Czy Skowronek napewno jest tam trenerem?