Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.09.2020, 10:29
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Łyso Wam bo zagraliśmy super mecz i widać, że trener się zna na swojej robocie i że ciężka praca na treningach procentuje. Także wcześniej w wywiadach miał rację. Wystarczyła chwila cierpliwości i gramy super.
Nie! Nie jest mi łyso bo się nie zna. To jest mieszanka parodysty z wf-istą. Jak by się znał to Janicki i Klemensa dawno nie byłoby w klubie, Sadlok nie wykonywał SFG, zawodnicy grali na swoich pozycjach i mieli siły na 90 minut. Czy uważasz, że takie rzeczy robi trener który się ZNA

Ps. Za Janickiego mogła by zagrać Adamiakowa. W kasie klubu 50tysi więcej co miesiąc.
Odpowiedz cytując