Karherop napisał(a):

|
Jeśli zespół już uwierzy że stać ich na dobrą grę i trener się ogarnie to coś z tego będzie.
|
Ja bym powiedział odwrotnie. Jeżeli trener się ogarnie to zespół może uwierzyć ze stać go na dobrą grę.
Tylko trzeba przestać pitolić o budżecie i że celem jest 12 miejsce. Bez ambitnych planów nie ma się po co męczyć, wygrają dwa mecze wskoczą na 10 miejsce i znowu zacznie się plaża.
I masz rację jazda po zawodnikach dla zasady czy to Plewce, Beqiraju, Boguskim czy teraz Baszy ma sens po meczu jeżeli coś sknocili. Natomiast przed kolejnym meczem wtłaczanie im do głów, że są słabi bo pół roku temu coś tam spieprzyli jest debilizmem.
Merkury napisał(a):

|
Zagraliśmy jedna dobra połówkę meczu a tu widzę ten grał dobrze tamten etc. Przypominam że to był 8 mecz bez wygranej drugi z rzędu bez gola a kolejny mecz z rozpędzona Lechią.
|
No tak ja bym się położył i zaczął płakać bo rozpędzona Lechia się zbliża. A Górnik jaki był?