Merkury napisał(a):

|
Zagraliśmy jedna dobra połówkę meczu a tu widzę ten grał dobrze tamten etc. Przypominam że to był 8 mecz bez wygranej drugi z rzędu bez gola a kolejny mecz z rozpędzona Lechią.
|
Może dlatego że zespół potrzebuje odbicia od dna? Taki Plewka jeszcze pilki nie kopnął a był juz 2 dni przed meczem obsmiewany przez kibiców. Jeśli zespół już uwierzy że stać ich na dobrą grę i trener się ogarnie to coś z tego będzie. Wszyscy dostali mocno po głowie i krytyka do nich dochodziła, ale żyje się dalej.