Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.09.2020, 09:07
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy jedna dobra połówkę meczu a tu widzę ten grał dobrze tamten etc. Przypominam że to był 8 mecz bez wygranej drugi z rzędu bez gola a kolejny mecz z rozpędzona Lechią.
Może dlatego że zespół potrzebuje odbicia od dna? Taki Plewka jeszcze pilki nie kopnął a był juz 2 dni przed meczem obsmiewany przez kibiców. Jeśli zespół już uwierzy że stać ich na dobrą grę i trener się ogarnie to coś z tego będzie. Wszyscy dostali mocno po głowie i krytyka do nich dochodziła, ale żyje się dalej.
Odpowiedz cytując