sanderuss napisał(a):

|
Dlatego wystawmy dwoch lewych obroncow, dwoch prawych i czworke stoperow tak na wszelki wypadek. Wierzysz chlopie w co piszesz czy na sile probujesz Skowronka usprawiedliwic. Cos naprawde jest nie tak z trenerem jak probuje ustawienia ktore od poczatku sa skazane na porazke.
|
Ok, dyskusja nie ma sensu bo myślisz, że piłka jest zero jedynkowa i jak ktoś jest przypisany do danej pozycji to on nie ma prawa zostać sprawdzony na innej jeśli Trener widzi ku temu powody. Gdyby tak było to Piszczek nigdy nie zagrałby na prawej obronie, podobnie Bereszyński, w Legii taki Karbownik jak dotąd swoje najlepsze momenty miał na lewej obronie chociaż to środkowy pomocnik. Abramowicz czy tego chcesz czy nie chcesz w Radomiaku grał bardzo dobrze do przodu, dobrze grał w ofensywie, notował liczby, był wybiegany przez co były powody dla których można było myśleć, że ten ruch ma jakiś sens.
Czy wyszło? Nie wyszło. Dlatego szybko się trener z tego wycofał i próbujemy innych rozwiązań. Chociaż gołym okiem widać, że siedzi mu pomysł z wahadłowymi, pół-wahadłowymi.