|
Każdy junior zanim przebije się na stałe do kadry 1 zespołu a tym bardziej do 1 składu potrzebuje otrzaskania na 1/2 ligowym poziomie. Gdyby nie przepis o młodzieżowcu to pewnie i Szot poszedłby na wypożyczenie .
O Plewce na wypożyczeniu niewiele się mówiło, liczb nie notowal ale przede wszystkim grał. W dodatku postawiono na niego także w barażach o 1 ligę, więc w Stali był więcej niż drugoplanowa postacią.
Podczas jego pierwszego podejścia w Wiśle było widać że nie jest gotów do rywalizacji na takim poziomie a ponadto, pozycja nr 6 nie była dla niego. Popełnił masę błędów w próbach wyprowadzenia piłki które kosztowały nas kilka bramek. Jeśli teraz ustawiony będzie zawsze przed Kuveljiciem/Basha to coś z tego będzie. Musi mieć także koło siebie mocno zmotywowanych kolegów, bo jeśli drużyna będzie dołowac to raczej nie będzie to na razie zawodnik który podniesie zespół do walki. Niemniej jednak wczoraj imponował a nowa wersja Plewki i oby tak dalej
|