|
A ja się zastanawiam dlaczego niektórzy chcą zrobić krzywdę Olkowi. W ilu klubach premiership lub bundesligi regularnie grają nastolatki? Czyżby im brakowało talentów? Buksik jest utalentowany, ale jeszcze za słaby by na nim opierać atak. Nie ma ani szybkości ani kosmicznego dryblingu. Musi się ogrywać. I dla niego będzie najlepsze REGULARNE wchodzenie na 20_ 30 minut w KAŻDYM meczu.
|