Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 26.09.2020, 13:40
skoro piszecie o Olku - oczywiscie chloapk powinen grac jak najwiecej ale nie przy ustawieniu z 1 napastnikiem - Olek powinien grac w klasycznym 4-4-2 ewentualnie 3-5-2 - czyli jako napastnik majacy obok drugiego napastnika - osamotniony Olek nie zdziala nic gdy siadzie na nim 2 stoperow
Odpowiedz cytując