|
skoro piszecie o Olku - oczywiscie chloapk powinen grac jak najwiecej ale nie przy ustawieniu z 1 napastnikiem - Olek powinien grac w klasycznym 4-4-2 ewentualnie 3-5-2 - czyli jako napastnik majacy obok drugiego napastnika - osamotniony Olek nie zdziala nic gdy siadzie na nim 2 stoperow
|