Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 26.09.2020, 11:53
Dla tych, którzy narzekają na wczorajszą grę - pamiętajcie, że graliśmy na wyjeździe z liderem, najbardziej bramkostrzelną i wybieganą ekipą ligi, a mimo to zdobyliśmy punkt, pierwsi w tym sezonie, będąc bliżej zwycięstwa.
Krytyka byłaby może uprawniona gdyby taki mecz zdarzył się nam z Podbeskidziem, ale graliśmy z Górnikiem, który ostatnio na luzie rozjechał Legię.
Naprawdę można być zadowolonym bo jest z czego.
Odpowiedz cytując