Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.09.2020, 11:10
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Przestal slepo wierzyc w jakikolwiek pozytywny aspekt wystawiania tria Klemenz-Janicki-Sadlokt
Jak miał nie wystawić Klemenza i Janickiego ostatnio jak Mehmeric miał uraz a Frydrych ledwie trafił do klubu? Ruch z Abramowiczem w pomocy tydzień temu nie był głupi, chociaż tak może się wydawać,
w poprzednim klubie jego głównym atutem było wybieganie i gra do przodu. Spróbował, nie wyszło tak jak miało wyjść i odpuścił, sadzając na ławce słabego Sadloka i szukając alternatywy. Prawo trenera.

Narzekactwo. Grał tym co miał do gry. To jak z grą do przodu, nie ma napastnika to ciężko o strzelanie bramek ale to też jego wina. Wszystkiemu winny Skowronek.

Możemy być fajną drużyną pod warunkiem że Basha/Zukov będą w formie i w Wisła zacznie grać w 11, mając napastnika bo na chwile obecnej to z przodu może grać i Boguski, żadna różnica.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 26.09.2020 o godz. 11:17.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując