Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 26.09.2020, 10:25
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
odstawienie Sadloka, Janickiego i obrona w miare poprawnie funkcjonowała. 2 strzały zablokowane --> Plewka i Mehremic. 2 linia natomiast w ogole jakby jej nie bylo. To podstawa jesli mysli sie o dobrym polskim klubie. Atak Wisły Krakow w meczu z Gornikiem to takie łaskawe 3/10.

Idzie ciezka walka o środek tabeli.
Wystarczyło żeby Yeboah trafił w bramkę a nie słupek, Savic w bramkę a nie poprzeczke, 2 kontry spieprzone przez Savicia, jeden słaby strzal Yeboaha, jak dla mnie 5 setek w tym meczu niewykorzystanych i masa podań w pole karne, zrobiliśmy więcej fajnych akcji niż w ostatnich 3 spotkaniach łącznie. Brakuje napastnika ale dziś 2 linia w 1 połowie funkcjonowała na tyle dobrze że Górnik nie miał czyn odpowiedzieć. Plewka i Zukov zabiegali Zabrzan, Kuveljic bardzo ładnie przecinal. 2 polowa to głównie kontry i oddanie pola gry, ale też było to do przewidzenia.
Nie było to jednak takie bronienie Częstochowy które pachniało golem w każdej wrzutce. To jednak głównie zasługa duetu Frydrych - Mehrenic. Świetny występ tego duetu i oby nie rozsypał się po 1 spotkaniu.
Odpowiedz cytując