Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 26.09.2020, 08:46
Dawno człowiek nie był tak zadowolony po bezbramkowym remisie. Nie zawsze trzeba wygrywać, by zadowolić kibiców. Przy takiej grze z Płockiem i pechowej przegranej 0-1 nie byłoby mowy o gwiazdach i wyzywaniu sztabu i piłkarzy. Miejmy nadzieję że drużyna się na dobre ogarnęła....

W 1 składzie mieliśmy 5 nowych zawodników, to praktycznie pop składu. Ewidentnie wstrząśnięto drużyna i postawiono w gruncie rzeczy na "głodnych gry" zawodników. W końcu też każdy grał na swojej pozycji. Pokazuje to też jak bardzo pod forma jest pozostała czesc zawodnikow w tym Basha, Sadlok, Janicki.

Co do Górnika to na pewno był zaskoczony nasza gra, ale też nie wierze że Brosz w jakikolwiek sposób nas zlekceważył. To raczej to sławne "wszystko siedzi w głowie". W każdym razie nie podkręcili tempa jak z Legią co tylko zdaje się potwierdzać że drużyny ekstraklasy nie potrafią w każdym spotkaniu trzymać wysokiego poziomu na który chwilowo wskoczyły.

Jak przed Górnikiem była depresja, tak przed Lechia można być pełnym nadzieji że przerwiemy passę bez zwycięstwa.
Odpowiedz cytując