Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 26.09.2020, 08:24
Jestem w szoku. Przebiegli chlopaki wczoraj 115 km. Górnik 117 (daje tak regularnie).
Jak wczesniej gania sie po 102-105-107 (w porywach), a tu nagle 115, to nie dziwota,ze skurcze zaczęły niektórych łapać.
Ktoś napisał, że Lis wylapał , to co powinien. NIE. Co powinien, to ostatnio łapie zwykle. Wczoraj wybronil 2 "setki" ponad plan.
Murzynek dużo biega i zwykle mu sił starcza na 65-70 minut. I to będzie wg mnie dobra opcja dla Kuby, by wchodził świeży na końcówki. Ze swoim doświadczeniem super zarówno do trzymania wyniku jak i gonienia w razie potrzeby.
Nowi stoperzy super na ziemi, niestety w powietrzu dalej nas przewyższają.
Atak wydaje mi się, że ma szansę się rozkręcić. Na 9 stawiałbym jednak na Fatosa (powoli zaczynam miec dośc tych wydumanych specjalistów od fitnessu, którzy piszą o jego nadwadze - najszybszy facet na boisku z nadwagą) i na końcówki na podmeczonego rywala Buksik.
Savić zaczyna wciągać ligę. Byle się nie popsuł. Żukow wczoraj znakomicie. Wyraźne osłabienie środka po wymianie z Bashą.
I na koniec świetna postawa Plewki i dobra Kuvejlica.
Odpowiedz cytując