Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.09.2020, 07:23
Wzialbym pod uwage jedna rzecz, ze gornik mogl nas zlekcewazyc w 1 polowie. W koncu przyjechala najslabsza druzyna w lidze. Stad pierwsza polowa mogla wygladac dobrze. Natomiast w drugiej juz siedzieli na nas. Ogolnie wielka zagadka... trzeba czekac na mecz z Lechia i sie przekonac czy ta gra z 1 polowy to rzeczywiscie swiatelko w tunelu.

Bardzo fajnie para stoperow. Zyczylbym sobie by na dobre odsunac juz weteranow Janicki-Klemenz-Sadlok. Bashe bardzo lubie ale poki nie ma formy tez powinien posiedziec.
Odpowiedz cytując