|
Fajny mecz, bo nie miałem oczekiwań. Oglądałem na żywo na Górniku. Fajnie zagrał Plewa. Brak napastnika jest bardzo widoczny, Ze zdrowym Turgemanem wywieźlibyśmy dziś 3 pkt. Stopniowo oddawaliśmy inicjatywę, aż doszliśmy do momentu, gdzie remis nie był taki zły, a powinno być 0-2 do przerwy, gdyby był napastnik. Nadal uważam, że brak nam 8-mki z prawdziwego zdarzenia, pomimo Plewki. Może Michał Chrapek?
Do what you mean and mean what you do.
|