Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.09.2020, 21:47
Mixu napisał(a):Wyświetl post
To co fachowcy zwalniamy Jaszczembia czy już nie bardzo?
A jest jakis powodl dlaczego mialby zostac ? Dobry mecz w naszym wykonaniu - wszyscy zagrali przynajmniej poprawinie - oprocz Fatosa - Zurawski jakby wszedl na boisko chyba by lepiej zagral.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 25.09.2020 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując