Mixu napisał(a):

|
To co fachowcy zwalniamy Jaszczembia czy już nie bardzo?
|
A jest jakis powodl dlaczego mialby zostac ? Dobry mecz w naszym wykonaniu - wszyscy zagrali przynajmniej poprawinie - oprocz Fatosa - Zurawski jakby wszedl na boisko chyba by lepiej zagral.