tomytom napisał(a):

Pogoń to prawie całą wioskę przeniosła z Brazylii ...
Jak to się skończyło to chyba wszyscy pamiętają.
|
a co ma wspólnego Brazylia z Hiszpanią?
Poza tym Ptak tych wszystkich Brazylijczykow skoszarował jak w gułagu. Nie dość, ze sprowadził takich sobie, hurtowo, to przez to odechcialo im się czegokolwiek, a najwięcej gry w piłkę.
Też jestem zdania, że Kiko miał nosa do dobrych transferów.