Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2020, 17:05
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Pogoń to prawie całą wioskę przeniosła z Brazylii ...
Jak to się skończyło to chyba wszyscy pamiętają.
a co ma wspólnego Brazylia z Hiszpanią?
Poza tym Ptak tych wszystkich Brazylijczykow skoszarował jak w gułagu. Nie dość, ze sprowadził takich sobie, hurtowo, to przez to odechcialo im się czegokolwiek, a najwięcej gry w piłkę.
Też jestem zdania, że Kiko miał nosa do dobrych transferów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując