Temat
:
[V kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 25-09-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline
#
51
25.09.2020, 16:23
skarabeus
napisał(a):
Argument siary przypomnial mi ksiazke paragraf 44
Sparafrazuje...
B: Trenerze, kiedy zagram w lidze?
T: Jak zagrasz mecz.
B: A kiedy zagram meczu?
T: Mecz zagrasz, wtedy jak najpierw zagrasz
: D
To rozumiem. Mówię o ryzyku, tzw. braku czucia piłki . Co innego, gdyby grał w rezerwach ( których nie ma ), lub choćby w sparingach....
siara
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siara
Znajdź inne posty napisane przez siara