Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2020, 06:52
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak na nasze polskie i obecne wiślackie realia to nic tylko się z Tobą zgodzić. Nawet jeśli nie Kiko, to po prostu trener z Hiszpanii, z jakiejś entej ich ligi, który jest ogarnięty, ma jakies znajomości.
I w naszym przypadku ktoś taki gorszy niż polski zaciąg trenerski nie będzie, droższy myslę, że też nie, naściąga obiecujących piłkarzy z 2-3 ligi hiszpańskiej, jeszcze może się na nich zarobi i po temacie.
Polski trener nic nam nie daje, żadnych transferów nie zrobi, nikogo swoim nazwiskiem nie przyciągnie, Polaków i tak nie zachęci do gry w Wiśle, poza tym brac do naszej ekstraklasy kogoś z 1-2 ligi to lipa, a brać do nas kogoś z 2-3 ligi Hiszpańskiej to już poł sukcesu na zawodnika do pierwszego składu.

Dlatego tu wiele nie ma co kombinować. Jedyna sensowna opcja dla obecnej Wisły, dająca jakąś nadzieję w tej słabej finansowo sytuacji.

No właśnie - skoro to takie panaceum na wszystko to czemu inne kluby eklapy nie zatrudniają hurtowo treneró z Iberii? Trzeba pamiętać że tylko część tych piłkarzy to były udane transfery, połowa to pieniądze wyrzucone w błoto.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując