Temat
:
[V kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 25-09-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
Od: 07.2009
Offline
#
42
24.09.2020, 12:56
Jedyny promyk nadziei to, że Górnik dopisał sobie 3 pkt już w poniedziałek i zagra na pół gwizdka. Inna sprawa czy te pół gwizdka i tak nie wystarczyłoby na naszą obecną formę.
santiago_1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do santiago_1986
Znajdź inne posty napisane przez santiago_1986