Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.09.2020, 12:56
Jedyny promyk nadziei to, że Górnik dopisał sobie 3 pkt już w poniedziałek i zagra na pół gwizdka. Inna sprawa czy te pół gwizdka i tak nie wystarczyłoby na naszą obecną formę.
Odpowiedz cytując