|
Według mnie Wisła i tak nie ma nic do stracenia, o nic nie gramy więc postawienie obok Frydrycha młodego Hoyo wygląda na dobry pomysł.
Broda w bramce ? Jestem na tak, cóż gorszego może nas spotkać niż Lis czy Buchalik między słupkami? Broda nie będzie gorszy, a może nawet lepszy.
No, ale żeby podjąć taką decyzję trzeba mieć jaja.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 24.09.2020 o godz. 09:41.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|