masada napisał(a):

Łącznie zagrał raptem w 13 meczach, była mowa o tym, że finanse były ostatnim czynnikiem, które decydowały o tym kontrakcie, czyli wnioskuję, że nie był on najwyższy, przed pandemią mówiło się o nim jako o jednym z najlepszych transferów ligi zimą. Po przerwie obniżył loty, ale grać przecież potrafi, chyba trudno z tym dyskutować.
W sytuacji w której jesteśmy przedłużenie z nim kontraktu nazywasz idiotyzmem... Nie, że np. masz co do tego watpliwosci, tylko że to IDIOTYZM To kogo byś oczekiwał? Zapytam podobnie jak Ty: byłeś w kapsule hibernacyjnej przez ostatnie 10 lat?
|
Zagrał już w 17 meczach. Grać nie potrafi. Pod względem inteligencji boiskowej to jeden z gorszych, grających środkowych pomocników w tej lidze.