masada napisał(a):

Pierwsze to tylko Twoja opinia, a nie fakt, drugie podobnie, a trzecie to plotka. I na tej podstawie poważnie chcesz zwalniać Skowronka? 
Dobra, może napiszę jaśniej, żeby uprzedzić kolejne tego typu posty.
Też bym już zwolnił Skowronka w tym momencie na miejscu trio.
Chodziło mi o to, że właśnie kwestie finansowe a także zapewne brak odpowiedniego kandydata, który jeszcze na dodatek byłby w zasięgu jeśli chodzi o pensję jest głównym powodem tego, że Skowronek pozostaje na stanowisku. Więc żądanie wymieniania powodów przemawiających za zwolnieniem POZA TYMI GŁÓWNYMI POWODAMI jest ciut bez sensu ;D
A same te powody nonsensowne nie są.
PS. Ale bym się śmiał, gdyby Skowronek został i jednak jakimś cudem odpalił. Spodziewam się, że ujawniło by się wiele osób, które zawsze, ale to zawsze w niego wierzyły.
|
Oczywiscie, ze jest to tylko moja opinia - i nikt z nia zgadzac sie nie musi - Generalnie nie przekonuje mnie ten ziom - ja szukalbym kogos z autorytetem, wizja, doswiadczeniem w najwyzszej lidze rozgrywkowej. Wydaje mi sie, tez - ze Skowronek pewnie za frytki tu nie jest i zapewne dobra kase zarabia - pytanie kto przyjdzie trenowac Janickiego i spolke....