Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87041
Stary 23.09.2020, 12:11
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
W ogóle Żukow rozegrał w Wiśle już 17 meczów, większość jako środkowy pomocnik. Nie zanotował w nich żadnej asysty ani bramki. Od 3 marca nie zagrał dobrego meczu. Natomiast wiślacki zarząd wzajemnej adoracji przedłużył z nim kontrakt. Idiotyzm i strata pieniędzy na miarę przedłużenia Boguskiego i Wasilewskiego.
Ech, jak ja nie cierpię takiego głupiego krytykowania dla samego krytykowania.
Pierwszy Twój argument zbijam: inna niedawna wiślacka poz. 6, za którą chyba wszyscy tęsknimy rozegrała u nas 43 mecze, nie strzeliła żadnej bramki i zanotowała bodajże jedną asystę. Wiesz, kogo mam na myśli? miał na imię Pol.
Drugi, w momencie przedłużania kontraktu Żukow był po bardzo dobrej rundzie (patrząc całościowo - przypominam, że w czterech ostatnich kolejkach ze względu na kontuzję w ogóle nie zagrał), a przedłużający kontrakt nie dysponowali akurat szklaną kulą.
Co zostało z Twojego posta?
Ostatnio edytowane przez masada : 23.09.2020 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując