masada napisał(a):

Super dyskusja ;D
To może zapytam Cię tak samo: pomijając kwestie, że Skowronek ma aktualnie fatalne wyniki, a gra drużyny wygląda słabo i nie widać choćby cienia rozwoju tej drużyny, bo takie argumenty z dupy się pojawiają, to Skowronka należy zwolnić bo: 1,2,3..
|
1) Trenerem jest tylko teoretycznie - chyba wszyscy liczyli, ze odpali - tak sie nie stalo - sorry - dla mnie to ta sama liga co Kulawik, Stolarczyk i inni.
2) Nie ma szans, aby przy tym trenerze jakis nasz zawodnik zrobil progres - widac jedynie zjazd formy.
3) Chodza sluchy ze do tego wszystkiego jest przekonany, ze wszystko wie najlepiej....