Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 23.09.2020, 11:29
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
To może inaczej. Pomijając kwestie, ze nas nie stać a nowy trener nie gwarantuje postępu . Bo takie argumenty z dupy wzięte najczęściej się przewijają to.
Skowronek powinien zostać bo?
1)?
2)?
3)?
Dziękuję
Poproszę zwolenników pozostawienia skowronka na stanowisku o jakieś argumenty.
Super dyskusja ;D
To może zapytam Cię tak samo: pomijając kwestie, że Skowronek ma aktualnie fatalne wyniki, a gra drużyny wygląda słabo i nie widać choćby cienia rozwoju tej drużyny, bo takie argumenty z dupy się pojawiają, to Skowronka należy zwolnić bo: 1,2,3..
Ostatnio edytowane przez masada : 23.09.2020 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując