Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26598
Stary 22.09.2020, 11:05
Nie widziałem już drugiej połowy meczu z Płockiem - pierwszy wyprowadziła mnie z równowagi i wróciłem do domu.
Natomiast w poprzednich meczach Olek nie pokazywał zbyt wiele - to i tak łagodne określenie.
Strzelił kilka bramek ale nie przesadzajmy - to jest póki co kandydat na dobrego grajka. Ma zadatki, ale szum wokół niego jest nieporównywalnie większy niż to, co pokazał.
To jest moja prywatna opinia.

Natomiast zdaje się że dość dawno nie grał w CLJ - ale jego ostatni występ nie rzucał na kolana. Widać, że aktualnie ma zapaść formy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując