pomeran napisał(a):

|
To czy liga zostanie zawieszona - nie wiadomo. Czy będzie to przed 15 kolejką co spowoduje anulowanie wyników czy też po - również nie wiadomo. Natomiast wiadomo, że lepiej trzymać się z daleka od ostatniego miejsca nie przed 30 kolejką ale już teraz - żeby nie obudzić się w 1 lidze. Bo jak znów będziemy zimować w strefie spadkowej to różnie może być. Dlatego zmiana trenera powinna nastąpić jak najszybciej.
|
Przecież nie będzie żadnego zawieszenia, w skrajnej sytuacji nie będzie kibiców na trybunach, a i tak jest to wątpliwe, bo coraz więcej ludzi widzi, że histeria wirusowa z wiosny była absolutnie niewspółmierna do zagrożenia. Piłkarze są regularnie testowani i nie ma żadnego powodu, żeby nie mieli grać.