Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 22.09.2020, 07:16
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze, że jak tak sie na szybko przeanalizuje stracone przez nas bramki to 8 na 9 straconych jest po stałych fragmentach bądź indywidualnych błędach. Z Jagą Lisek mógł obronić, ze Śląskiem 2 karne, z Pogonią farfocel Klemenza i rozny, Petra - 2sfg i błąd Bashy. Jakby nie ten środek obrony i ręczniki w bramce...
To nie wina obrony i Lisa jest że pierwszy celny strzał oddajemy w 80 minucie, że drużyna biega łączne tylko 104 km, że nie popełniamy fauli, że nie mamy nawet roznych i okazji do stałych fragmentów.

Drużyna jako grupa jest fatalnie przygotowana. Ja się nawet przestaje dziwić że zawodnik X przestaje wracać jak on nie ma na to siły. Pół roku temu chciało im się trenować a teraz już nie chce? W takie coś nie wierzę. Problem jest głębszy i oby został szybko zdiagnozowany przez nowy sztab. W obecny (a raczej zgliszcza) że Skowronkiem jako glownodowodzacym już nie wierzę.
Odpowiedz cytując