Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 22.09.2020, 06:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze, że jak tak sie na szybko przeanalizuje stracone przez nas bramki to 8 na 9 straconych jest po stałych fragmentach bądź indywidualnych błędach. Z Jagą Lisek mógł obronić, ze Śląskiem 2 karne, z Pogonią farfocel Klemenza i rozny, Petra - 2sfg i błąd Bashy. Jakby nie ten środek obrony i ręczniki w bramce...
A w ofensywie to mamy samych asów do tego stopnia że nie potrafimy oddać kilku celnych strzałów w spotkaniu s ilość groźnych akcji w tych meczach można policzyć na palcach jednej dłoni.
Odpowiedz cytując