wiesniak842 napisał(a):

|
Najlepsze, że jak tak sie na szybko przeanalizuje stracone przez nas bramki to 8 na 9 straconych jest po stałych fragmentach bądź indywidualnych błędach. Z Jagą Lisek mógł obronić, ze Śląskiem 2 karne, z Pogonią farfocel Klemenza i rozny, Petra - 2sfg i błąd Bashy. Jakby nie ten środek obrony i ręczniki w bramce...
|
A w ofensywie to mamy samych asów do tego stopnia że nie potrafimy oddać kilku celnych strzałów w spotkaniu s ilość groźnych akcji w tych meczach można policzyć na palcach jednej dłoni.