Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 21.09.2020, 22:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wyszedł przeciek kontrolowany z Zielińskim i już hejt na włodarzy. Zabawne, nie znałem.

Już pewien użytkownik pisał dopiero co że Churro Sanchez jedna noga w Wiśle, że Turgeman na 100% wraca i inne strzały jak kula w płot.

Nie wiem kto tam w gronie zarządu i rady sprzedaje te newsy ale co raz więcej wskazuje na to że nic nie dzieje się przypadkiem. Rozmowy toczą się w gronie kilku osób ze ścisłego zarządu i nagle wie o tym cały internet? Litości.

Obstawiam że wybór trenera będzie dla wszystkich zaskakujący, choćby z tego powodu że i inwestowanie w trenera "strażaka" jak Zieliński, Ojrzynski czy inny Janas mija się u nas z celem. Ligi nie trzeba ratować, a budować na spokojnie drużynę z mocnym akcentem młodych zawodników.

Pozostaje spokojnie czekać, teraz jeszcze tylko wp**** od Zabrza i przed Lechia poznamy nowego trenera. Innego scenariusza nie przewiduje.
I mam nadzieje, ze tak będzie bo zatrudnianie kolejnego strażaka to wywalanie kasy w błoto.
Odpowiedz cytując