|
Wyszedł przeciek kontrolowany z Zielińskim i już hejt na włodarzy. Zabawne, nie znałem.
Już pewien użytkownik pisał dopiero co że Churro Sanchez jedna noga w Wiśle, że Turgeman na 100% wraca i inne strzały jak kula w płot.
Nie wiem kto tam w gronie zarządu i rady sprzedaje te newsy ale co raz więcej wskazuje na to że nic nie dzieje się przypadkiem. Rozmowy toczą się w gronie kilku osób ze ścisłego zarządu i nagle wie o tym cały internet? Litości.
Obstawiam że wybór trenera będzie dla wszystkich zaskakujący, choćby z tego powodu że i inwestowanie w trenera "strażaka" jak Zieliński, Ojrzynski czy inny Janas mija się u nas z celem. Ligi nie trzeba ratować, a budować na spokojnie drużynę z mocnym akcentem młodych zawodników.
Pozostaje spokojnie czekać, teraz jeszcze tylko wp**** od Zabrza i przed Lechia poznamy nowego trenera. Innego scenariusza nie przewiduje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.09.2020 o godz. 21:56.
|