Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2020, 20:27
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
ŁOT Przecież WSZYSCY wiemy jakie były okoliczności braku przedłużenia. Najpierw kasa, której nei było, potem zjazd oczekiwań "gebelsów" by potem rozsypał się totalnie. Mieli podpisywać z gościem, który ma ciężką kolejną kontujzę czy jak to widzisz?

Też jestem wk., że sprawy z Alonem nie dało się dopiąć, ale tutaj chodziło o zdrowie zawodnika.

Tym tokiem rozumowania możemy pisać, że Hebert uratował obronę i z nim w nagrode podpisali :/





To k..wskie zachowanie, nie wypuszczaj się z takimi propozycjami. Rozumiem jeszcze jakby ktoś dołki pod nami kopał świadomie i z premedytacją to można rozważać takie zagranie... ale nie w sytuacji, gdzie gość zameldował się od kopa, uratował ligę i teraz soczysty kop w dupe.

Trzeba dogadać się po ludzku, a nie wyciągać metody k.ewskie rodem z sraczkowii (vide gol ) i zachowań śmieciarskich zaczerpniętych od pajaca probierza czy drugiej mendy ojżyśkiego leszka, którego miejsce jest co najwyżej w kielcach. Won z takimi padlinami TPFUUU
chłopie , przeciez ty nie ogarniasz wogle o czym kto pisze , tacy jak ty czy brylant powinni chwile sie zastanowic przeczytac 2x posta na ktory odpowiadają

wyjasnie ci posta (merkurego) którego nie zrozumiałeś

skowronek jest chujowy, utrzymanie zrobil wylacznie dzieki turgemanowi , a w nagrode skowronek dostal przedluzenie kontraktu , chociaz wg merkurego na to nie zasluzyl , bo przyfarcilo mu sie z dobra forma turgemana

a ty tu wyjezdzasz o jakichs okolicznosciach nieprzedluzania umowy turgemana

przypominam wzmiankowany post:

erkury napisał(a):Wyświetl post
Zarządzanie tym klubem jest fatalne. Skowronek obronił ligę bramkami Alona a Ci w nagrodę przedłużyli z nim umowę.
Odpowiedz cytując