czaro napisał(a):

|
A właśnie, ciekawe, czy Błaszczykowski wtrąca się trenerowi w pracę. Jako właściciel.
|
Może nawet tylko siedzieć i słuchać. Taka sytuacja nie jest zdrowa, i dla trenera i dla innych piłkarzy jak "superviser" Błasczykowski jest w szatni i słucha. Dla mnie mocno krępująca sytuacja.